11949/151
Væghylde af forgyldt træ, udskåret med vase, sløjfe og bladværk. Louis XVI stil, 20. årh. H. 100. B. 60.
Almindelige brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019
Vurdering
Hammerslag