2138/537
Leif Rydeng (f. Helsingør 1913, d. 1975)
Flyvende fugle over hav. Sign. LR 36. Olie på lærred. 77×101.
En lille ridse i højre side.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag