2142/7629
Julie Nord (f. København 1970)
Komposition. Sign. Julie Nord, EA 4/15 med dedikation. Litografi i farver. Bladstørrelse 68×88.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
30 bud