2419/505
Nicholas Koshkosh (f. Mariupol 1995)
Uden titel. Sign. KoshKosh 22 på bagsiden. Olie på lærred. 99×149. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 7. maj 2024
Vurdering
Hammerslag