1834/667
Baccarat
Karaffel samt fire vinglas af klart krystalglas. Udført og stemplet hos Baccarat, Frankrig. H. 30,5 og 22,7. (5)
Karaffel indvendigt med nogle brugsspor.
Moderne kunst og design, 21. august 2018
Vurdering
Hammerslag
10 bud