921/​531

Jesper Just (f. København 1974)

“A Ruin in Progress (Intercourses)” #IV, 2014. Sign. på gallerilabel på bagsiden. Ed. 4/5. Sølvgelatin print. Lysmål 115×183.

Proveniens: Galleri Nicolai Wallner, København. Proveniens: Privat samling, Danmark.

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag

18.000 DKK