2447/​960

Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)

“To”. Sign. monogram 2020. Olie på plade. 18,5×26,5.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

3.800 DKK

16 bud

931477 3.800 DKK
870893 3.600 DKK
931477 (Autobud) 3.400 DKK
870893 3.400 DKK
931477 (Autobud) 3.200 DKK
870893 3.000 DKK
931477 (Autobud) 2.900 DKK
870893 2.800 DKK
931477 (Autobud) 2.700 DKK
870893 2.600 DKK
931477 (Autobud) 2.500 DKK
870893 2.400 DKK
931477 (Autobud) 2.300 DKK
870893 2.200 DKK
931477 2.100 DKK
976231 2.000 DKK