1917/​1622

Figur af udskåret patineret træ forestillende Diana. Usigneret. H. 19 cm. L. 24 cm.

Pil knækket af ved hånden. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Varia, 25. april 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

900 DKK

900 DKK
(Autobud) 850 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK