1917/1622
Figur af udskåret patineret træ forestillende Diana. Usigneret. H. 19 cm. L. 24 cm.
Pil knækket af ved hånden. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 25. april 2019
Vurdering
Hammerslag