2104/56
Engelsk regency pembroke table af mahogni, sarg med skuffe. 19. årh.s begyndelse. H. 69. L. 95. B. 93.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Finérskader. Finérreparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud