2419/1128
Armbånd af 10 kt. guld. Vægt ca. 46 g. B. 21 mm. L. 18,9 cm.
Stemplet 9ct men tester 10 kt. guld. Æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 8. maj 2024
Vurdering
Hammerslag