Paul Jenkins (f. Kansas City 1923, d. New York 2012)
Jean Piaubert (f. Feydieu, Le Pian 1900, d. 2002)
Kompositioner. Sign. Paul Jenkis 63, 4/30 og Piaubert 2/100. To litografier i farver. Bladstørrelse 65×50 og 59,5×45. Uindrammede. (2)
Begge i original stand.
Moderne kunst og design, 10. august 2021