2143/943
Standerlampe med stel af forkromet metal i art deco-stil. Justérbar højde.
Lampeskærm mangler.
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker. Lampeskærm mangler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag