2440/322
Japansk røgelseskar af patineret bronze i form af en udødelig ridende på et æsel. Stemplet. 20. årh. H. 39. L. 38.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
938938 (Autobud) | ||
839009 | ||
938938 | ||
101392 |