1708/​140

Ovalt sofabord med stel af gennembrudt og guldbronzeret metal, plade af sortbroget marmor. 20. årh. H. 60. L. 99. B. 75.

Brugsslitage. Plade med pletter.

Ældre malerier og møbler, 20. februar 2017

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag