2444/​545

Todd Bracher (f. New York 1974)

“T-No.1”. Rektangulært spise-/mødebord med stel af forkromet metal, plade af glas. Model TB10. Udført og mærket hos Fritz Hansen. H. 74. L. 200. B. 100.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?