12123/186
Claudio Dondoli & Marco Pocci
Spisebord med plade af matteret glas. Model Oscar. Udført hos Bonaldo. H. 75. L. 180. B. 90.
Erhvervet i Illums Bolighus.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Lidt ridser i bordpladen.
Kunst, antikviteter & design, 10. juni 2021
Vurdering
Hammerslag