12123/​186

Claudio Dondoli & Marco Pocci

Spisebord med plade af matteret glas. Model Oscar. Udført hos Bonaldo. H. 75. L. 180. B. 90.

Erhvervet i Illums Bolighus.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Lidt ridser i bordpladen.

Kunst, antikviteter & design, 10. juni 2021

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag