2142/50
Napoleon III spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med rocailler, blomster og bladværk, facetslebet spejlglas. 19. årh. H. 100. B. 52.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag