12022/31
Hans Petersson (f. Göteborg 1963)
Figur komposition. Sign. Hans 2006. Akvarel på papir. 30×21 cm. Rammemål 40×31 cm.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag