12103/9
Alexander Calder (f. Philadelphia 1898, d. New York 1976)
Komposition. Usign. Litografisk plakat fra Galerie Maeght. Bladmål 80×48. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag