2027/1323
Jadesmykkesæt af 14 kt. guld bestående af ring og øreclips hver prydet med udskåret jade. 1,7×1,1 cm. Str. ca. 46,5. (3)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Tasker, 1. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud