2109/132
DeFord tværfløjte af sølv. I tilhørende transportkasse. Mrk. E. L.DeFord Elkhart. Serienummer A24490. L. 67.
Flere mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag