2109/​132

DeFord tværfløjte af sølv. I tilhørende transportkasse. Mrk. E. L.DeFord Elkhart. Serienummer A24490. L. 67.

Flere mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag