2312/​7113

Pilekogger af bambus beviklet med flet, bæltehage udskåret. Dayak, Borneo, Indonesien. L. 41. A3

Proveniens: Ex. Svensk privatsamling.

Tribal art, 20. marts 2023

Vur­dering

2.400 DKK

Hammerslag