2124/7527
Peter Martensen (f. Odense 1953)
“Skumring”, 2006. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 40×30. Uindrammet.
Original stand.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag