2124/​7527

Peter Martensen (f. Odense 1953)

“Skumring”, 2006. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 40×30. Uindrammet.

Original stand.

Samtidskunst, 15. juni 2021

Vur­dering

15.000 kr

Hammerslag

12.500 kr

816582 12.500 kr
865646 12.000 kr
816582 11.500 kr
835365 11.000 kr
816582 10.500 kr