Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Femme de l'eté”, 1997. Sign. Corneille 97, HC 13/50. Litografi farver. Bladstørrelse 68×43. Uindrammet.
“Femme à l'arc-en-ciel”, 1995. Sign. Corneille 95, 4/250. Litografi i farver. Bladstørrelse 52×62. Uindrammet.
Original stand.