2446/767
Vilhelm Wohlert (f. 1920, d. 2007)
Et par væglampetter af eg. Skærm af plisseret akryl. Model 204. Udført hos Le Klint. H. 23. D. 26. (2)
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
27 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1154693 | ||
915297 (Autobud) | ||
1154693 | ||
915297 (Autobud) | ||
1154693 | ||
915297 (Autobud) | ||
1170612 | ||
915297 (Autobud) | ||
1170612 | ||
915297 (Autobud) | ||
1170612 | ||
915297 (Autobud) | ||
1170612 | ||
915297 (Autobud) | ||
1170612 | ||
915297 (Autobud) | ||
1170612 | ||
915297 (Autobud) | ||
1170612 | ||
915297 | ||
503915 (Autobud) | ||
915297 | ||
503915 | ||
1170612 | ||
869654 | ||
1170612 | ||
207608 |