2446/​767

Vilhelm Wohlert (f. 1920, d. 2007)

Et par væglampetter af eg. Skærm af plisseret akryl. Model 204. Udført hos Le Klint. H. 23. D. 26. (2)

Stand

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion
Kategori
Vur­dering

3.000 DKK

Solgt

Hammerslag

4.400 DKK  

27 bud

Tidspunkt Byder Bud
1154693 4.400 DKK
915297 (Autobud) 4.200 DKK
1154693 4.200 DKK
915297 (Autobud) 4.000 DKK
1154693 3.800 DKK
915297 (Autobud) 3.200 DKK
1170612 3.000 DKK
915297 (Autobud) 2.900 DKK
1170612 2.800 DKK
915297 (Autobud) 2.700 DKK
1170612 2.600 DKK
915297 (Autobud) 2.500 DKK
1170612 2.400 DKK
915297 (Autobud) 2.300 DKK
1170612 2.200 DKK
915297 (Autobud) 2.100 DKK
1170612 2.000 DKK
915297 (Autobud) 1.950 DKK
1170612 1.900 DKK
915297 1.850 DKK
503915 (Autobud) 1.800 DKK
915297 1.750 DKK
503915 1.700 DKK
1170612 1.650 DKK
869654 1.600 DKK
1170612 1.550 DKK
207608 1.500 DKK