12014/149
Ubekendt kunstner
Figurkomposition. Utydeligt sign. Olie på lærred opklæbet på plade. 30×37. Rammemål 42×50.
Misfarvning? nederst venstre hjørne.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag