1844/1518
Fransk senempire bordlampe af forgyldt og sortpatineret bronze samt bordlampe af fajance med montering af bronze. 19.-20. årh. H. inkl. montering 75 og 52. (2)
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 2. november 2018
Vurdering
Hammerslag