12109/250
Gunnar Bundgaard (f. Aalborg 1920, d. 2005)
Opstilling med solsikker. Sign. G. Bundgaard. Olie på lærred. Lysmål 66×58. Rammemål 82×75.
Rammen har to skrammer.
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag