2104/154
“Tintin”. Model af hajformet ubåd indeholdende Tintin og Terry. Stemplet Hergé/Moulinsart. Certifikat medfølger. L. 46 cm.
Fremstår med meget lidt alders- og brugsslitage. Den ene finne er limet.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud