2116/25
C. F. Aagaard (f. Odense 1833, d. København 1895)
Der promeneres ved Fredensborg Slot en solrig dag. Sign. C. F. Aagaard. Olie på lærred. 40×69.
Mindre krakeleringer. Flere Retoucheringer. Én reparation på bagsiden.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud