1813/58
I. H. Brandt (f. København 1850, d. Frederiksberg 1926)
Bølger ved Bøtøs kyst. Sign. I. H. Brandt Bötö juli 1871. Olie på lærred monteret på lærred. 16×31.
Ældre malerier og møbler, 26. marts 2018
Vurdering
Hammerslag
13 bud