2110/530
Norsk design
Bordlampe af messing. Udført og mærket hos T. Røste & Co., Norge. H. 50.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte buler. Topdæksel af plastik med revne. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 9. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
52 bud