899/1280
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
Kvinde. Sign. Freddie 88 samt sign. på bagsiden Freddie 88. Olie på malelærred opklæbet på papplade. 33×24
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 9. december 2020
Vurdering
Hammerslag