2004/​4436 1935. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 9 Dec. 1935 med 22 stk. Thiele 1 kr. orange, stemplet “Nr.7 AVANE”. Pæn kvalitet

Be­skriv­el­se

1935. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 9 Dec. 1935 med 22 stk. Thiele 1 kr. orange, stemplet “Nr.7 AVANE”. Pæn kvalitet

Frimærker, 26. januar 2020

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

1.500 kr.

1.500 kr.