2004/4436
1935. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 9 Dec. 1935 med 22 stk. Thiele 1 kr. orange, stemplet “Nr.7 AVANE”. Pæn kvalitet [ ⊙ ]
Frimærker, 26. januar 2020
Vurdering
Hammerslag