1508/1547
Rund rokoko terrin af tin, vredet koprus og rocaille hanke. 18. årh. Diam. 33/23 cm.
Mindre buler, ridser og mærker, skæv lågknop
Varia, 19. februar 2015
Vurdering
Hammerslag
25 bud