2116/814
Lise Honoré (f. København 1940)
Komposition. Sign. Lise Honoré 75. Collage på papir. Lysmål 85×71. Uindrammet.
Enkelte dele af collagen mangler. Nogle stykke papir med afriv eller folder samt løse i den ene ende. Enkelte pletter.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag