1838/879
Kræsten Iversen (f. Holsted 1886, d. København 1955)
En vej gennem en sneklædt skov. Sign. KI. Olie på plade. 91×114.
Behov for rensning. Afskalninger.
Moderne kunst og design, 18. september 2018
Vurdering
Hammerslag