1946/223
Ornament af bemalt og delvis forgyldt udskåret træ i form af scrolls. 19. årh. H. 36 cm L. 57 cm.
Afslag langs kanter.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag