1946/​223

Ornament af bemalt og delvis forgyldt udskåret træ i form af scrolls. 19. årh. H. 36 cm L. 57 cm.

Afslag langs kanter.

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag