2039/786
Ramón Úbeda (f. Jaén 1962)
Otto Canalda (f. Barcelona 1977)
“Inout”. Standerlampe af hvid formstøbt plast. Udført hos Metalarte, Spanien. H. 215.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 22. september 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt