2436/336
Kai Drews (f. Frederiksberg 1884, d. 1964)
Kystparti med en badebro. Sign. K. Drews 1935. Olie på lærred. 32×47.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag