2435/​910

Dansk design

Standerlampe af sortlakeret metal og messing med tre justérbare arme. 1950'erne. H. 170–187.

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion
Kategori
Vur­dering

4.000 DKK

Solgt

Hammerslag

3.600 DKK  

16 bud

Tidspunkt Byder Bud
1064555 (Autobud) 3.600 DKK
1015943 3.400 DKK
1064555 (Autobud) 3.200 DKK
1015943 3.000 DKK
1064555 (Autobud) 2.900 DKK
1015943 2.800 DKK
1064555 (Autobud) 2.700 DKK
1015943 2.600 DKK
1064555 2.500 DKK
1015943 (Autobud) 2.400 DKK
915297 2.400 DKK
1015943 2.300 DKK
915297 (Autobud) 2.200 DKK
1015943 2.200 DKK
915297 2.100 DKK
839480 2.000 DKK