2045/381
Empire løjbænk af kirsebærtræ, svungne sider, tilspidsede ben. 19. årh. L. 212.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte defekter.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag