2027/​643

Erró (Gudmundur Gudmundsson) (f. Olafsvick 1932)

Tre kompositioner. Sign. Erró 1994, 91/200. Litografi i farver. Bladstørrelse 31×23. Uindrammede. (3)

Moderne kunst og design, 30. juni 2020

Vur­dering

3.000 kr.

Hammerslag

1.700 kr.

1.700 kr.
1.650 kr.
1.600 kr.
1.550 kr.
1.500 kr.