873/818
Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004)
Frise. Utydeligt sign. på bagsiden Ejler Bille 1958. Olie på lærred. 13×64.
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag