12108/​71

Holger Topp Pedersen (f. Odense 1868, d. sst. 1938)

Landskab. Usign. Olie på lærred. 35×48. Indrammet.

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag