12108/71
Holger Topp Pedersen (f. Odense 1868, d. sst. 1938)
Landskab. Usign. Olie på lærred. 35×48. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag