2114/259
Venetiansk bærestol en miniature af delvis forgyldt og bemalt træ, isat ruder af glas. 19. årh.s slutning. H. 31 cm
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. april 2021
Vurdering
Hammerslag