2131/​776

Svensk design

Rektangulært spejl i ramme af fyr med synlige samlinger. Stemplet Made in Sweden. 1980'erne. H. 140. B. 53. D. 9/14.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Sorte mærker på hylder.

Moderne kunst og design, 3. august 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

550 DKK

550 DKK
500 DKK