849/​101

Julius Exner (f. København 1825, d. sst. 1910)

Sangundervisning i Sønderho på Fanø. Sign. Exner 1893. Olie på lærred. 32×39.

Malerier og skulpturer, 10. juni 2014

Vur­dering

30.000–35.000 DKK

Hammerslag

28.000 DKK