849/101
Julius Exner (f. København 1825, d. sst. 1910)
Sangundervisning i Sønderho på Fanø. Sign. Exner 1893. Olie på lærred. 32×39.
Malerier og skulpturer, 10. juni 2014
Vurdering
Hammerslag